Výsledky MP - ZHS Běchovice 2013

10. SC Xaverov  10 1 1 8 43 : 79 4
11. Sokol Dolní Počernice 10 0 0 10 22 : 120 0

Sobota 2.3.2013

11.10 hod.  FK Újezd n.L. – FK Klánovice   9 : 3  (4:2)

Sestava: Tuzar M., Šimek M., Jirsa M., Hora F., Novák J., Michalec T., Vojta J., Suchánek Š., Uchytil F.

Góly: Novák 4, Hora 2, Šimek 2, Uchytil

13 hod.   FK Újezd n.L. – SK Horní Měcholupy   5:9  (3:4)

Sestava: Hora F., Šimek M., Vojta J., Augusta O., Novák J., Suchánek Š., Dvořák S., Tuzar M., Uchytil F.

Góly: Tuzar 2, Novák 2, Augusta

Až v posledním utkání zimní halové soutěže jsme poznali hořkost porážky. Ještě předtím jme hráli s Klánovicemi a celkem hladce  zvítězili. Ale již v tomto zápase bylo vidět, že družstvo nemá nejlepší formu. V naší hře bylo hodně nepřesností  a hlavně proměňování šancí bylo špatné. Utkání o první místo s SK Horní Měcholupy nezačalo pro nás dobře. Hned z první střely na bránu jsme dostali gól. Kluci však bojovali a podařilo se nám výsledek obrátit na 3:1. Potom však začal úřadovat jejich nejlepší útoční a třemi góly určil výsledek první půle na 3:4. Na začátku druhé půle se nám ještě podařilo vyrovnat, ale pak již dominoval soupeř, který po našich zbytečných chybách dal další góly a zaslouženě zvítězil. Klukům se nedá upřít bojovnost, za což zaslouží pochvalu, ale fotbalově se nám tolik nedařilo a to v tomto utkání rozhodlo.

Neděle 10.2.2013

13:00 hod.   FK Újezd n.L. – TJ Kyje   15 : 2 (8:0)

Sestava:  Hora F., Šimek M., Jirsa M., Augusta O., Novák J., Michalec T., Franc J., Tuzar M., Uchytil F., Vojta J.

Góly: Novák 10, Michalec 2, Augusta, Tuzar, Hora

14:50 hod.   FK Újezd n.L. – SK Zeleneč  5 : 1 (2:0)

Góly: Novák 3, Uchytil, Tuzar

V sedmém i osmém vystoupení na ZHS jsme opět uspěli. V prvním nedělním utkání jsme nastoupili proti TJ Kyje, které máme i ve skupině venkovní soutěže MP. Tak jako na podzim na trávě, tak i nyní v hale jsme vysoce zvítězili. Vítězství mohlo být i vyšší, kdyby útočníci více proměňovali vyložené šance. Druhé utkání proti Zelenči bylo pro nás mnohem těžší. Soupeř byl bojovný a nedal nám nic zadarmo. Přesto se nám podařilo v první půli dvakrát skórovat a vedli jsme 2:0. První minuty druhého poločasu byly z naší strany chaotické a soupeři se podařilo snížit. V dalším průběhu se naše hra zlepšila a postupně jsme navýšili náskok tak, že jsme utkání dohrávali v poklidu. Musím pochválit hlavně brankaře, který chytal velmi dobře a v začátku druhé půle nás podržel. I ostatní hráči zaslouží  pochvalu za bojovnost, i když tentokrát naší hře chyběla větší kvalita.

Neděle 3.2.2013

12:05 hod.   FK Újezd n.L. – SK Kbely   12 : 7  (7:2)

Sestava:  Hora F., Šimek M., Franc J., Tuzar M., Novák J., Jirsa M., Vojta J.

Góly: Novák  8, Tuzar 2, Šimek, Vojta

14:55 hod.   FK Újezd n.L. – Dolní Počernice   18 : 0  (8:0)

Sestava:  Tuzar M.., Šimek M., Franc J., Hora F., Novák J., Jirsa M., Vojta J.

Góly: Novák  10, Šimek 4, Hora 3, Vojta

I  třetí vystoupení na zimní soutěži v Běchovicích bylo úspěšné. V obou  utkáních jsme jednoznačně zvítězili. V prvním zápase jsme nastoupili proti SK Kbely, které v dosavadním průběhu turnaje třikrát zvítězili a jen jednou remizovali. Z utkání jsem měl trochu obavy, protože pro velkou marodku jsme nastoupili  jen se 7 hráči. Ale jak průběh utkání ukázal, obavy byly zbytečné. Kluci hráli velmi dobře, od začátku si vytvořili náskok, který neustále zvyšovali. Až v úplném závěru, kdy kluci nebyli již tolik soustředěni na hru, soupeř 3 góly upravil na pro ně přijatelný výsledek.

Ve druhém utkání jsme hráli proti Dolním Počernicím, kteří měli v družstvu hodně menších kluků. Od začátku jsme na hřišti dominovali a bylo jen otázkou skóre, jak utkání skončí. Všechny hráče musím pochválit, protože hráli s chutí a bylo se na co dívat.

Sobota 19.1.2013

13:55 hod.   Sokol Kolovraty – FK Újezd n.L.   0 : 4  (0:1)

Sestava:  Hora F., Šimek M., Augusta O., Tuzar M., Novák J., Jirsa M., Franc J., Suchánek Š., Uchytil F.

Góly:  Novák 3, Suchánek Š.

15:10 hod.   SC Xaverov – FK Újezd n.L.  3 : 11 (2:7)

Sestava:  Tuzar M., Hora F., Suchánek Š., Michalec T., Uchytil F., Nykodým T., Šimek M., Augusta O., Dome F., Novák J.

Góly: Uchytil 4, Novák 2, Šimek 2, Augusta 2, Michalec

I v dalších dvou utkáních jsme zvítězili. Sokol Kolovraty byl houževnatý soupeř . Od začátku jsme měli převahu, ale gólově jsme se prosadili až ve druhé půli. Velmi dobře opět zahrála obrana včele s brankářem, v útoku jsme měli hlavně v první půli problém se zakončením, chyběla přesnost i důraz.

Do druhého utkání jsme vstoupili ležérně a po pár minutách prohrávali 2:0. Po druhém gólu v naší síti se hráči probudili a jasně ovládli hru.

Sobota  12.1.2013

16:25 hod.     FK Újezd n.L. – SK Střešovice    9 : 7 (3:3)

Sestava:  Tuzar M., Šimek M., Dvořák S., Hora F., Dome F., Jirsa M., Franc J., Suchánek Š., Uchytil F.

Góly:  Šimek 3, Hora 2, Uchytil 2, Suchánek, Dvořák

18:30 hod.   Běchovičtí sršni - FK Újezd n.L.   1 : 4 (0:2)

Sestava:  Hora F., Šimek M., Dvořák S., Tuzar M., Uchytil F., Michalec T., Suchánek Š., Vojta J., Nykodým T.

Góly:  Tuzar 3, Šimek

V prvním utkání bylo vidět, že si hráči teprve zvykají na hru v hale a z počátku byla znát i nervozita. Od začátku utkání jsme měli více ze hry, ale neproměňovali  jsme i vyložené šance a dostávali laciné góly. Na začátku druhé půle nám soupeř odskočil o dva góly,  ale pak na hřišti kralovalo naše družstvo a v poklidu zvítězilo.

Druhé utkání bylo úplně jiné, hlavně naše obranná činnost byla dobrá a soupeře jsme do mnoha šancí nepustili.  Do vedení jme se dostali po přímém kopu z dálky a z několika  šancí jsme v první půli vytěžili  ještě jeden gól , ve druhé dva a vedli o čtyři góly. V samém závěru soupeř po naší hrubce v obraně alespoň snížil.

Hráče musím pochválit za bojovnost, ale hlavně v útoku je co zlepšovat – hráči měli často problém se zpracováním míče, párkrát chyběla přesnost  přihrávek a i důraz při zakončení.