Realizační tým 447 (41%)
Celkový počet hlasů: 1103

Výsledky soutěžních utkání - podzim 2012

SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ MP  – podzim 2012

V podzimní části soutěže jsme sehráli 10 utkání, z toho 7x zvítězili a 3x prohráli.

Na začátku soutěže jsme měli slabší soupeře a v utkáních jednoznačně vítězili. Až utkání na Junioru Praha ukázalo opravdovou naší sílu.  Hrálo se na velmi špatné umělé trávě a kluci odehráli pěkný zápas, v kterém zvítězili s dobrým soupeřem 14:3, když hlavně naše obranná činnost byla velmi dobrá. Ve vítězném tažení jsme pokračovali i v dalších utkáních, přestože naše hra nebyla vždy ideální. První prohra přišla při domácím utkání s TJ Praga (podle mě nejlepší družstvo v soutěži). Po dvou třetinách byl stav ještě nerozhodný, ale v poslední třetině nás soupeř přehrál. Po první prohře následovala hned druhá. V Satalicích jsme po dvou třetinách vedli o gól, ale v poslední třetině jsme na jednom hřišti prohráli 0:5, a i když kluci na druhém zvítězili 3:0, konečný stav byl 12:11 pro domácí. V dalších kolech nás čekali opět slabší soupeři, které jsme vysoce porazili. Až v posledním podzimním utkání na domácím hřišti jsme znovu prohráli s družstvem Praha 1999. Soupeř nebyl tak silný, ale projevilo se, že nemohly nastoupit kvůli nemoci některé opory -hlavně Míša Tuzar v brance a Max Šimek v obraně citelně chyběli, ale i Honza Franc by hodně pomohl.

Podzimní sezónu můžeme hodnotit jako celkem vydařenou. Předvedenými výkony jsme patřili k nejlepším a jsem přesvědčen, že ze tří prohraných utkání jsme dvě mohli vyhrát. Na naší hře je určitě co zlepšovat, někdy vázne souhra a naší největší slabinou je hra před naší brankou i brankou soupeře, kde jsme při větším důrazu mohli dát víc gólů a mnohem míň dostat.

Oba brankáři chytali dobře a patřili k oporám. V obraně byl jasnou jedničkou Max Šimek, přes kterého se soupeř téměř neprosadil. Dobře hrál i Standa Dvořák a Honza Franc. Ostatní střídali dobré momenty s horšími. V útoku byl nejvíc vidět Honza Novák, který dával hodně gólů. Z mladších kluků jsou příslibem Tomáš Michalec a Honzík Vojta, dobré okamžiky měl i Ondra Augusta, který při větším zaujetí mohl dát mnohem víc gólů. Filip Uchytil začal sezónu famózně a v prvních dvou zápasech dal spoustu gólu, ale potom jakoby usnul.

Účast na utkáních i trénincích byla velmi dobrá, za což všem děkuji a věřím, že budou-li hráči v tomto pokračovat , budou se zlepšovat nejenom oni, ale i hra celého týmu.

Celkem 10 utkání:   7  0  3    197 : 85

Neděle 18.11.2012   12 hod.   FK Újezd n.L. – Praha 1999   12 :20

1 HP: 2:1, 1:5, 1:5     2.HP:  3:4, 3:2, 2:3

Sestava: Hora, Michalec, Nykodým, Suchánek, Vojta, Dome, Uchytil, Dvořák, Novák, Augusta, Jirsa

Góly: Michalec 2, Suchánek, Dome – Nolvák 7, Uchytil

Sobota 10.11.2012  8:30 hod.   Bohemians Střižkov – FK Újezd n.L.   6 : 21

1.HP: 0:1, 2:3, 1:2     2.HP: 1:9, 0:3, 2:3

Hora, Michalec, Franc, Vojta, Suchánek – Uchytil, Šimek, Dvořák, Augusta, Novák, Dome