FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 6 (40%)
FB našeho FK ÚnL 0 (0%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 4 (27%)
Stránky FAČR fotbal.cz 3 (20%)
Jiné 2 (13%)
Celkový počet hlasů: 15

MP - Zimní liga Běchovice 2014

MP Zimní liga Běchovice 2014

Mladší pripravka bude na zimní ligu přerozdělené do dvou družstev.

FK Újezd nad Lesy A  (David Tošner)

Hráči: Mudrová S., Augusta O., Taške J., Nykodym T., Koutný P., Tošner M., Kulhavý K., Fajkus Š., Nepraš F., Vlk V., Dvořák S. 

Termíny : So  4.1.2014           17:20 - 19:30

               So  11.1.2014         10:15 - 13:00

               Ne 26.1.2014           9:00 - 11:10

               Ne 2.2.2014              9:00 - 12:10

               So 8.2.2014            16:40 - 19:50

 

FK Újezd nad Lesy B   (Ondra Vojta ,David Ivanski)

Hráči: Havel T., Friedrich D., Ivanski D., Vojta J., Michalec T., Vanoušek A., Patrik Č., Dome F., Meloun P.,Talač P., Kosina A.

 

Termíny: So   4.1.2014           16:25 - 19:30

              So 11.1.2014           13:55 - 16:10

              Ne 26.1.2014           12:05 - 14:50

              Ne   2.2.2014           13:00 - 15:45

              So   8.2.2014           11:10 - 13:55         

Slavnostní vyhlášení

                  2.3.2014            16:00 - 18:00

 

Hraje se v hale v počtu 4+1. Hrací doba je 2 x 25 min.

Přihlášená mužstva : FK Újezd nad Lesy A , FK Újezd nad Lesy B ,Běchovičtí Sršni A , Běchovičtí Sršni B , TJ Kyje , SC Xaverov 05 , SC Xaverov 06 , SK Zeleneč , FK Klánovice , FK Brandýs - Boleslav.

Hráči budou vždy 30min před začátkem  v Běchovicích v hale! ! ! ! ! !

 

 

Vísledky   A

FK Újezd A - Běchovičtí sršni B           1:6

FK Újezd A - FK Újezd B                   12:7

FK Újezd A - Běchovičtí sršni A           4:6

FK Újezd A - SC Xaverov 2006           6:5

FK Újezd A - FK Brandýs Boleslav      10:7

FK Újezd A - Spartak Hrdlořezy          8:8

FK Újezd A - FK Klánovice                  6:5

FK Újezd A - TJ Kyje                          8:4

FK Újezd A - SK zeleneč                     8:6

FK Újezd A - SC Xaverov 2005           4:8

 

Vísledka B

FK Újezd B - FK Brandýs Boleslav      6:8

FK Újezd B - FK Újezd A                   7:12

FK Újezd B - SC Xaverov 2006          5:11

FK Újezd B - Běchovičtí sršni B          9:8

FK Újezd B - Spartak Hrdlořezy         6:4

FK Újezd B - SC Xaverov 2005          1:8

FK Újezd B - TJ Kyje                         2:5

FK Újezd B - SK Zeleneč                   7:11

FK Újezd B - FK Klánovice                 7:14

FK Újezd B - Běchovice A                  0:17

 

Gólové skóre a obsazení v zápasech najdete v sekci soupiska MP