FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 115 (52%)
FB našeho FK ÚnL 41 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 43 (19%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 222

Vysledky podzim 2013

1.kolo 2.9.2013

SG Újezd - Ostrovan Zadní Třebaň 2:1 (0:1)

Sestava : Dráb - Grabinský, Andras, Šneider, Mora - Jirsa M., Němeček, Haľák, Haláček - Herčík, Mruvčinský - střídal Jirsa P., Mareček

Branky : Mruvčinský, Herčík

Komentář :

K prvnímu zápasu podzimu jsme nastoupili proti soupeři, který nám na jaře u něj doma poměrně zatápěl a tak nás určitě nečekala lehká práce.

Nicméně jsme od začátku převzali iniciativu a vytvořili si několik brankových příležitostí. Bohužel naši střelci asi i vlivem deštivého počasí měli navlhlou mušku nebo je vychytal gólman soupeře. A tak jsme byli po zásluze potrestáni, když tečovaná střela spoza vápna skončila v brance - 0:1. Do konce poločasu si žádné družstvo už šanci nevypracovalo a tak jsme do druhého poločasu vstupovali s jednobrankovým mankem.

Druhá půle začala stejně jako ta první a to bez šancí na obou stranách. Soupeři ale začaly docházet síly a tak jsme začali pomalu přebírat iniciativu. Bohužel se nám nepodařilo dotáhnout finální řešení akcí až do konce a tak nás vysvobodil až důraz Mruvči, když přetlačil hostujícího brankáře a pohodlně zavěsil do prázdné branky - 1:1. Hosté cítili křivdu a tak se na hřišti na chvilku trochu přitvrdilo. Hosty inkasovaná branka dále utlumila a tak jsme udeřili podruhé. Po centru P.Jirsy z pravé strany nás dostal do vedení hlavičkou Herčus. Soupeře jsme už do vážnější šance nepustili, kromě poslední infarktové minuty, kdy míč putoval po naší brankové čáře do tyče a nakonec hosté ukončili závar střelou vedle.

První zápas jsme zvládli, chvílemi to bylo i ke koukání, ale bylo znát, že se sehráváme a další zápasy snad budou lepší.

-----------------------------------------------------------------------------------------

2.kolo 9.9.2013

SG Junior - SG Újezd 0:4 (0:2)

Sestava : Šrámek - Grabinský, Andras, Šneider, Mareček - Mora, Němeček, Mruvčinský, Haláček - Herčík, Beránek - střídal Jirsa P., Jirsa M. 

Branky : Šneider, Jirsa P., Mruvčinský, Haláček

Komentář :

Ošoupaná UMT a umělé osvětlení tak to byl náš druhý zápas sezóny SG.

Do zápasu jsme vstoupili s chutí a nám naštěstí vydržela až do konce. Od začátku jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali pohybem a kombinací. A tak vedení na sebe nedalo dlouho čekat. "Těžkou" střelu z dálky od Vařečky gólman domácích neudržel ä ještě teď ho jistě pálí ruce - 0:1. Druhý gól padnul asi za 5 minut, když nepřesnou rozehrávku domácích hlavou vrátil do branky P.Jirsa - 0:2. Tím jsme v podstatě utlumili nápor domácích a do konce poločasu jsme mohli vedení ještě navýšit, hlavně šance M.Jirsy po gólu doslova volala.

Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a tak bylo jen otázkou času kdy přidáme další branky. To se podařilo Mruvčovi a Ríšovi střelami z vápna a z dálky. Mezitím a potom už to byl pouze festival našich zahozenýh 5-6 loženek, kdy jsme trefovali i spojnice nebo brankáře, ale hlavně jsme některé situace řešili zbytečně zbrkle. Domácí se sice snažili, ale jejich nejnebezpečnější situací byla nastřelená tyč po neodpískané ofsajdové pozici.

Dobrý zápas a doufejme že podobné nasazení a chuť nám vydrží co nejdéle a podobný výkon předvedeme hned v dalším domácím zápase s Trobicem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

3.kolo 16.9.2013

SG Újezd - FC Trobico 9:0 (3:0)

Sestava : Havel - Mareček, Andras, Šneider, Mora - Jirsa M., Němeček, Mruvčinský, Herčík - Baker, Haľák - střídal Jirsa P.

Branky : Baker 3, Němeček 2, Haľák 2, Mruvčinský, Herčík

Komentář :
Dnešní komentář bude velmi stručný a krátký. Soupeř přijel pouze v 9-ti lidech a tak bylo jen otázkou času kdy vstřelíme první branku a kolik gólů padne. Nakonec jsme skončili na 9, ale to soupeř rezignoval dohrát zápas cca 15 minut před koncem.....

-------------------------------------------------------------------------------------

4.kolo 25.9.2013

SG Ruzyně - SG Újezd 3:5 (2:2)

Sestava : Havel - Jirsa M., Andras, Mora, Mareček - Beránek, Němeček, Mruvčinský, Haláček - Herčík, Haľak - střídal Šneider

Branky : Haláček 2, Haľak, Jirsa M., Němeček

Komentář :
K zápasu s aktuálně posledním mužstvem tabulky jsme vyrazili až do Ruzyně.

Začátek zápasu jsme opravdu nezachytili a tak jsme po nešťastné nahrávce M.Marečka soupeři přímo na nohu prohrávali 1:0. Naštěstí odpověď na sebe nenechala dlouho čekat střelou z vápna srovnal Ríša - 1:1. Následně to byla přehlídka našich zahozených šancí až se nám podařilo jednu proměnit. Bohužel střelec M.Mora vyslal malou domů na Radka, kterému díky terénu míč odskočil naprosto neočekávaně a borec nakonec byl na světě - 2:1. Pokračovali jsme ale v aktivní hře směrem dopředu a tak jsme po centru Ríši a hlavičce Joža vyrovnali - 2:2.

Do druhé půle jsme vstoupili poněkud ospale a tak jsme po neší nepřesné rozehrávce a následném faulu Němy nabídli soupeři penaltu. Ten ji neproměnil, bohužel v podstatě z následného dlouhého autu jsme opět inkasovali - 3:2. Bohužel jsme se pak asi 10 minut spíše dohadovali než hráli a to bylo pro domácí vodou na jejich mlýn. Naštěstí nás z toho marastu dostal klasickým sázavským bodlem Ríša - 3:3. Pak jsme opět začali hrát a výsledkem byly branky M.Jirsy a Němy, které stanovili závěrečný účet zápasu na 3:5.

Zápas jsme si vlastními chybami zkomplikovali a 3x prohrávali. Naštěstí jsme vždy zapnuli na vyšší obrátky a zápas dovedli k vítěznému konci. 

---------------------------------------------------------------------------------------

5.kolo 30.9.2013

SG Újezd - Hotel Ostaš 1:0 (0:0)

Sestava : Šrámek - Mareček, Andras, Veselovský, Mora - Jirsa M., Němeček, Sochovič, Haláček - Mruvčinský, Herčík - střídal Haľak

Branky : Haláček

K přímému souboji o první místo tabulky jsme přivítali Hotel Ostaš.

Díky několika omluvenkám a zraněním jsme museli sestavu vyztužit Honzou Veselovským a Klifem. Soupeř od začátku ukazoval svoji kvalitu a tak jsme se převážně bránili a snažili se vyrážet k rychlým protiútokům. Bohužel nás srážela nepřesná kombinace a tak jsme směrem dopředu za celý poločas vymysleli pouze jednu gólovou příležitost, když samostaný únik řešil zbrkle Jožo. A tak jsme byli rádi, že poločas skončil bez branek.

Do druhé půle se hosté snažili pokračovat v aktivní hře, ale postupně jim začaly docházet síly a tak jsme konečně začali směrem dopředu být nebezpeční i my. Nejprve se před brankou snažil prosadit Herčus, ale branku netrefil. Následně po asi nejlepší akci našeho mužstva se dostal do loženky Něma, ale bohužel branku netrefil. A tak jsme si náš úder nechali až na samý závěr zápasu, když samostatnou akci z levé strany zakončil Ríša střelou nad gólmanem - 1:0. Do konce zápasu jsme již soupeře k žádné šanci nepustili a tak jsme těsnou výhru udrželi.

Dnešní zápas jsme hlavně první půli nebyli aktivnější a dobrá obranná hra v čele se Šrámou nás držela nad vodou. V druhé půli už to bylo lepší a cca od 50-té minuty jsme byli lepším mužstvem a nakonec vítězství urvali na naší stranu.

--------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo 10.10.2013

Odra Kent - SG Újezd 5:1 (5:0)

Sestava : Šrámek - Šneider, Andras, Veselovský, Mora - Váňa, Němeček, Mruvčinský, Haláček - Beránek, Herčík - střídal Mareček, Grabinský 

Branky : Beránek

K dalšímu zápasu jsme cestovali do Kobylis.

Soupeř evidentně notně posílen nám od začátku dělal problémy a v podstatě každá jeho střela skončila v brance nešťastného Šrámy. Nám se nadařilo podržet míč, přihrávky byly nepřesné a tak jsme se vlastně sami dostávali pod tlak a branky v naší síti přibývaly. A tak vlastně po poločase bylo o výhře domácích rozhodnuto.

Ve druhé půli domácí polevili a tak hned ze začátku spálil tutovku Andy. KOnečně jsme začali hrát a po faulu na Ríšu jsme dokonce kopali penaltu. Bohužel ani zkušený exekutor Honza netrefil branku. A tak jsme se dočkali alespoň čestného úspěchu v závěru, když samostatný únik zakončil Bery.

Škoda, nechytli jsme začátek zápasu a pak už vlastně nebylo o co hrát. Snad si spravíme chuť v posledním zápase sezóny s Nejistou sezónou.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------7.kolo 14.10.2013

SG Újezd - Nejistá sezóna 2:2 (1:1)

Sestava : Dráb - Mareček, Andras, Šneider, Mora - Jirsa M., Němeček, Mruvčinský, Váňa - Haľak, Herčík - střídal Beránek, Grabinský

Branky : Němeček (pen), Andras

Komentář :

K poslednímu zápasu jsme přivítali soupeře, který s jednou prohrou na tom byl podobně jako my.

Bohužel hned z prvního rohu jsme inkasovali, když hostující útočník předskočil Máru a prohrávali jsme 0:1. Trochu nás tato situace opařila, ale zapnuli jsme na vyšší obrátky a nejdříve v jasné šanci zahrál Herčus rukou a pak po faulu na Kenyu jsme kopali penaltu. Tentokrát úspěšným exekutorem byl Něma - 1:1. do konce poločasu se ještě zrodili šance na obou stranách, ale brankáři byli pozorní.

Dodruhé půle jsme vstoupili hodně špatně. Bohužel se nám nedařilo podržet a ani přihrát si míč a tak soupeř nám nepříjemně zatápěl, až udeřil střelou k tyči - 1:2. Museli jsme napnout všechny síly do útoku, přeskupili jsme řady a konečně jsme se zase dostávali před branku soupeře do zakončení. Některé situace po gólu doslova volaly, ale velmi dobře chytající hostující gólman byl proti. Prosadil se až Andy po přihrávce Beryho a přízemní střelou vyrovnal - 2:2. Do konce zápasu ještě stihnul spálit jednu šanci Andy a tak jsme se rozešli v posledním zápase bez branek.

Bohužel jsme hodně času v zápase prohrávali a stále dotahovali náskok soupeře. Dneska jsme se na gól hrozně nadřeli ale z tlaku v posledních minutách jsme nakonec mohli urvat vítězství na svojí stranu.

Každopádně všem děkuju za výborný podzim a doufám že v podobných výkonech budeme pokračovat i na jaře.