Turnaje MP 2013

Turnaj v Kostelci nad Labem

Náš první podzimní turnaj se odehrával v Kostelci n/L, kde se hrálo o pohár starosty. Celkem se zúčastnilo 10 týmů včetně nás.

Naše složení bylo: Mudrová S.(Brankářka), Dvořák S., Dome F., Tošner M., Kulhavý K., Nepraš F., Král D., Koutný P.

Byly to nádherné souboje a kolikrát si kluci šáhli až na dno.

Újezd - Dráčata kyje      2:6

Újezd - Kostelec A         2:2

Újezd - Běchovice          1:1

Újezd - Sokol Tišice       2:3

Újezd - Psáry Mělnik      2:1

Újezd - Mělník               8:0

Újezd - Čechie Kralupy  7:1

Újezd - Dukla               2:3

Újezd - Kostelec B        2:2

O góly se postarali: Stanislav Dvořák v počtu 23 branek, Martin Tošner v počtu 2 branek a Kryštov Kulhavý v počtu 1 branky.

Asistence při vlastňákách soupeře Tošner M. - 2x, Dvořák S. - 1x.

Skončili jsme celkem na 6. místě. Ocenění nejlepšího střelce turnaje dostal Dvořák S. a nejlepší a nejodvážnější hráčkou a golmankou turnaje byla oceněna Mudrová S.

Halový turnaj MPŘ v Běchovicích   23.11.2013

Na další turnájek jsme se vypravili vstříc Běchovické hale. Není tam sice zelená tráva, ale hrát se tam dá. Zůčastnilo se celkem 8 týmů. Drtili jsme soupeře jak se dalo, dokonce i na nějaké odřeniny a namožené svalíky došlo, ale myslím si, že jsme všichni odcházeli spokojeně po turnaji domů.

Újezd - SC Xaverov         1:1

Újezd - Čechie Dubeč      4:1

Újezd - Spartak Pečky B  5:1

Pak to ale přišlo. Poslední náš zápas byl o 3. a 4. místo. Naším soupeřem byli Běchovičtí sršni a tam jsme bohužel zase narazili. Skončilo to 6:1. Bohužel ne pro nás. A tak jsme si odváželi čtvrté místo. Jednou je ale porazíme!

Naše složení: Dvořák S., Nykodym T., Tošner M., Ivanski D., Kulhavý K., Nepraš F., Havel T.

Naši střelci: Dvořák S. v počtu 9 branek, Tošner M., a Nykodym T.

Halový turnaj MPŘ v Běchovicích 30.11.2013

Na další turnaj jsme se vydali opět do haly v Běchovicích. Čekalo nás tam tentokrát 6 soupeřů, kteří byli stejně odhodláni rozdávat góly, jako my. Začátek začal móóc dobře. Hned jsme skórovali. Byli jsme na hřišti jako vítr a většinu času se hrálo na půlce soupeře, jenže nám chybělo to štěstíčko a góly do branky protivníka moc nepadaly.

Újezd - AFK Pečky               2:1

Újezd - Čechie Dubeč          1:1

Újezd -SK Nusle                  2:5

Újezd - SK Horní Měcholupy 2:0

Újezd - SK Labský Kostelec 4:4   Prohlášeno za nejlepší zápas turnaje.

Újezd - SK Zeleneč             0:3

Poslední zápas nám měl rozhodnout vše. Pokud vyhrajeme, tak budeme druzí a pokud prohrajeme, tak pátí. Kluci bojovali jak se dalo, ale jejich brankář byl prostě neprůstřelnej. Byl to prostě obr o dvě hlavy větší než kluci.

Naše složení: Mudrová S., Taške J., Vojta J., Michalec T., Augusta O., Tošner M., Fajkus Š.

Střelci: Taške J. 4 branky, Augusta O. 3 branky, Vojta J. 2 branky, Michalec T., Tošner M. po jedné brance.

Hodnocení nejlepší brankářky turnaje dostala naše gólmanka Mudrová S.

Přestože jsme skončili na 5. místě, tak jsme odcházeli s dobrou náladou a úsměvem na rtech.