FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 115 (52%)
FB našeho FK ÚnL 41 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 43 (19%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 222

Výsledky podzim 2018

1.kolo

SG Újezd - Lékařská fakulta 13:0 (9:0)

Sestava : Dráb - Mora, Andras, Šneider, Mareček - Kurucz, Dlabal, Zeman, Scherks - Chumlen, Němeček - střídali Mruvčinský, Halak

Branky: Chumlen 4, Dlabal 2, Němeček 2, Zeman 2, Mora, Mruvčinský, Kurucz

Komentář:

K prvnímu mistrovskému zápasu nové sezóny k nám zavítal nováček soutěže LEKFA.

Soupeř loni suverénně vyhrál první třídu a tak jsme byli zvědavi, jak se bude prezentovat v přeboru. My se ze začátku rozjížděli pomalu a už v 5.minutě hasil samostatný únik soupeře faulem Andy.  Hosté ještě hráli do cca 10té minuty sympaticky, kdy vypadal zápas vyrovnaně. Pak jsme ale obranu soupeře otevřeli prvním gólem a do přestávky se počítadlo zastavilo až na devítce...

Tím bylo předznamenáno tempo druhé půle, které výrazně opadlo stejně jako naše tempo. Takže jsme se více trápili než hráli. Ale i tak jsme přidali další 4 branky.

Na rozjezd příjemný soupeř, ale příští týden s Jinočany to už tak jednoduché určitě nebude.

--------------------------------------------------------------------

2.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 4:2 (2:1)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mruvčinský- Kurucz, Němeček, Zeman, Scherks - Chumlen, Andras- střídali Fučík, Halak , Dlabal

Branky: Zeman, Chumlen

Komentář:
Druhý zápas jsme sehráli opět doma s nepříjemným soupeřem z Jinočan.

A zápas se nám vůbec nepovedl. Soupeř od začátku lépe kombinoval  a nepouštěl nás v podstatě vůbec do zakončení. My jsme hráli staticky a neaktivně do plných a soupeř lehce procházel před naší branku, kde jsme kolikrát hasili útoky až na poslední chvíli. V době, kdy jsme se začali trochu zvedat, využil soupeř Radkovo postavení před brankou a přehodil ho z půlky - 1:0. Branka nás alespoň trochu probudila a výsledkem byla vyrovnávací branka Zémy po střele z dálky - 1:1. Když už jsme se viděli na přestávce, jsme inkasovali podruhé po nešťastně tečované střele - 2:1.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivněji a vyrovnat, ale opak byl pravdou. Naše hra začátkem druhé půle upadla do podprůměru a výsledkem byla další branka v naší síti - 3:1. Až pak jsme začali trochu kombinovat po zemi, vše ale bylo hrozně komplikované a pomalé a tak jsme snížili až po individuální akci Fandy - 3:2. To měl být impuls pro závěrečný tlak, bohužel po rohu jsme inkasovali a bylo po zápase - 4:2.

Po takovém výkonu jsme si asi vyhrát nezasloužili a soupeř toho dokonale využil. Snad v příštím zápase s lídrem z Junioru podáme lepší výkon a vyhrajeme.

------------------------------------------------------------------------

3.kolo

SG Újezd - SG Junior 1:3 (1:0)

Sestava : Dráb - Jirsa, Mareš, Šneider, Mareček - Kurucz, Němeček, Krejčí, Scherks - Andras, Hladík - střídali Fučík, Dlabal 

Branky: Hladík

Komentář:
Tradiční soupeř nás čekal v dalším kole SG.

Už při nástupu bylo vidět, že hosté před sezónou omladili kádr a ne náhodou měli po druhém kole plný počet bodů. A taky nám od začátku moc nepůjčovali balon a my běhali hodně bez míče. A když už jsme ho získali, tak jsme ho v podstatě po 2-3 přihrávkách zase ztratili. Naštěstí hosté hráli jen po vápno a do zakončení se moc nedostávali. A tak nejnebezpečnější střelu za 20 minut asi vyslal Andy, ale brankář vytáhnul střelu na roh.
Nicméně jsme se přeci jen z brejku ujali vedení, když Fugas vysunul ideálně Vlastu a ten se nemýlil - 1:0.

Do druhé půle jsme chtěli hrát odzadu a zbytečně neztrácet míče. Bohužel během 15ti minut bylo po předsevzetí. Nejdříve ztráta u vápna soupeře, brejk a vyrovnáno - 1:1. Pak zase chyba, penalta a rázem to bylo 1:2. Od této chvíle jsme se začali tlačit více dopředu, ale nekonečná a neuvěřitelná řada nepřesností nás stála hromadu sil, které pak chyběly v zakončení. A tak přišel opět z brejku očekávaný poslední hřebíček do naší rakve - 1:3.

Soupeř určitě kvalitní, my jsme mu ale svým mdlým výkonem hodně pomohli. No snad se probudíme příští týden proti OZT.

--------------------------------------------------------------------------

4.kolo

SG Újezd - OZT 1:3 (0:2)
Bohužel zápasu jsem se nemohl zúčastnit, takže jen telegraficky.

Zápas jsme začali pouze v 9 lidech, o půli přišel Jožo. Nicméně i přesto jsme se soupeřem hráli vyrovnaně, bohužel jsme se nevyvarovali chyb, ze kterých jsme inkasovali. A když jsme naše šance neproměnili, další prohra byla na světě.....

----------------------------------------------------------------------------

5.kolo

SG Lokáda - SG Újezd

Odloženo na 5.11

------------------------------------------------------------------------------------

6.kolo

Lékařská fakulta - SG Újezd 0:5 (0:1)

Sestava : Dráb - Andras, Mareš, Šneider, Mareček - Kurucz, Němeček, Zeman, Scherks - Krejčí, Beránek - střídali nikdo

Branky: Beránek 2, Krejčí, Mareš, Zeman

Komentář:

"Druhé" kolečko soupeřů jsme začali na UMT Kačerov. Opět jsme se sešli jen tak tak v 11.

Soupeř hrál rozhodně lépe než u nás, ale i tak jsme od začátku převzali otěže zápasu a tlačili se před domácí bránu. Bohužel v zakončení jsme byli zbytečně zbrklí a nebo nedůslední a tak jsme na první branku čekali skoro do konce poločasu, když se po několika zástřelech trefil Majkl. Domácí se snažili hrozit z brejků, ale naše obrana pracovala spolehlivě a snad jsme jim nedovolili ani střelu na branku.

Ve druhé půli domácí přeskupili síly a vytáhli dopředu svoje lepší hráče. Museli jsme být více ve střehu, ale brzy jsme vstřelili uklidňující góly a tím bylo po zápase. V poslední minutě stojí za zmínku parádní gól Beryho po centru Rendy.

Povinná výhra, kterou jsme si mohli zkomplikovat jen sami, což se nám málem díky neproměňování šancí podařilo. Od druhého gólu ale soupeř odpadl a my to dohráli v klidu.

--------------------------------------------------------------------------

8.kolo 

SG Újezd - SG Jinočany 3:10 (2:5)

Sestava : Dráb - Andras, Mareš, Šneider, Fučík- Kurucz, Němeček, Zeman, Scherks - Dlabal, Beránek - střídali nikdo a pak 2 od soupeře

Branky: Beránek, Zeman , Dlabal (pen)

Komentář:

Výsledková a hlavně hráčská mizérie SG vyvrcholila v pondělí na UMT Aritmy, kdy proti nám nastoupilo zajímavě složené mužstvo Jinočan.

No na hřišti existovalo pouze toto mužstvo, branek jsme mohli dostat asi 15.

Co je ale horší, že už poněkolikáté jsme se nesešli a ve druhé půli nám dokonce museli domácí 2 hráče půjčit.

Nebudu to dále rozmazávat snad se přes zimu dáme dohromady.