FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 115 (52%)
FB našeho FK ÚnL 41 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 43 (19%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 222

Výsledky jaro 2019

14.kolo

SG Újezd - Ostrovan Zadní Třebaň 2:2 (2:1)

Sestava : Havel- Mora, Andras, Scherks, Mareček - Jašek, Dlabal, Zeman, Fučík- Němeček, - do druhé půle Haľak

Branky: Dlabal, Mareček 

Komentář:
K dalšímu zápasu jsme se bohužel sešli pouze v 10, naštěstí soupeř ale taky...

Škoda, ideální terén, počasí. Ale k zápasu, který jsme určitě chtěli vyhrát. Začali jsme aktivně, ale naše bolest se jmenuje proměňování šancí. Zejména Fugas zahodil 2 jasné tutovky a tak soupeř klasicky z protiútoku trestal - 0:1. Naštěstí vedení netrvalo dlouho a Fugas se rozhodnul, že bude lepší nahrávat a tak připravil snadnou úlohu pro Dlábu - 1:1.  No a za chvíli se po centru zprava prosadil Martin a bylo to 2:1.

Začátkem druhé půle nás posílil Jožo, ale naše hra byla celou půli doslova děsivá. Takových zkažených přihrávek a nepřesností by normálně vydalo na 3 zápasy. Navíc jsme si stále koledovali o vyrovnání. To nakonec přišlo dost kuriozně, když nedůrazný odkop Radka vrátil z půlky do prázdné branky hostující hráč. Minutu před koncem....

Když nedáme branky nemůžeme vyhrát. A celý náš bezduchý výkon korunovala poslední minuta a gól z půlky. No snad se do příštího týdne dáme dohromady a sezónu zakončíme výhrou.


-------------------------------------------------------------------------------

13.kolo 

SG Újezd - SG Junior 2:3 (2:1)

Sestava : Dvořák- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Kurucz, Chejn, Zeman, Jáchym- Němeček, Andras- střídali Dlabal, Jašek

Branky: Zeman, Dlabal 

Komentář:

Po 2 neodehraných zápasech, kdy se soupeř nesešel, jsme konečně hráli doma.

Přivítali jsme aktuálně první tým tabulky SG Junior. Od začátku se hrál na SG dobrý fotbal, kde jsme měli přeci jen více ze hry my. Bohužel jsme ale udělali první chybu a soupeř jí potrestal. 0:1. Branka nás ještě spíše nabudila a tak Zéma po pěkné individuální akci vyrovnal a hned za chvilku utěšenou střelou do šibenice nás poslal do vedení Dlába - 2:1. Do konce poločasu se již nic zajímavého nepřihodilo.

Do druhé půle jsme chtěli náskok navýšit, ale bohužel my zahazovali šance a soupeř po našich chybách trestal brankami. Nejprve se nešťastně odrazil  balón od rozhodčího a pak jsme neuhlídali roh. Rázem to bylo 2:3 a do konce jen 10 minut. Zamknuli jsme ještě hosty na jejich půli, ale míč se nám do branky protlačit nepodařilo.

Škoda, v zápase jsme byli lepším týmem, bohužel jsme dojeli na neproměňování šancí.

---------------------------------------------------------------------------

12.kolo

SG Jinočany - SG Újezd 1:3 - nehráno

11.kolo

SG Újezd - LEKFA 3:0 - nehráno

10.kolo

SG Lokáda - SG Újezd 6:2 (3:2)

Sestava : Havel- Fučík, Krejčí, Šneider, Mareček - Scherks, Němeček, Zeman, Jašek - Dlabal, Mareš - střídali Andras, Kurucz 

Branky: Mareš 2

Komentář:

Další zápas nás zavál na rekonstruovanou umělku Loko Vltavín.

Zápas, který má vždy náboj jsme začali dobře a během 15-ti minut vedli 2:0, když Palko vždy využil chyb v domácí rozehrávce. Dále jsme pokračovali v dobrém výkonu, ale bohužel další branky se nám přidat nepodařilo, když zejména Dlába a Zéma měli k brance blízko. Po 30-té minutě nás postihnul výpadek, který rozhodnul celý zápas. Domácí snížili na 1:2 z ofsajdu, my jsme se nesoustředili na poctivý výkon z úvodu a do půle to rázem bylo 3:2.

Do druhé půle jsme opět vstoupili dobře, ale tentokrát zklamal Něma a nedal  branku. Postupem času jsme to začali více otevírat a domácí podnikali výpady do otevřené obrany a to jim vyhovovalo a postupně naše chyby trestali a navyšovali náskok.

Fotbalově nejlepší zápas, kdy jsme zejména v první půli měli domácím odskočit na větší rozdíl. Ti se pak zahřáli  a když nám ve druhé půli začaly docházet i síly, na zvrat v utkání to už nebylo.

------------------------------------------------------------------------------

9.kolo

SG Ostrovan ZT - SG Újezd 1:5 (0:2)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Němeček, Mareš, Zeman, Fučík - Chumlen, Andras - střídal Dlabal

Branky: Chumlen 4, Němeček

Komentář:

Druhé jarní utkání, výjezd do okresu Beroun a k tomu nevyzpytatelný a nepříjemný soupeř zejména doma.

Domácí v minulém kole porazili silné Jinočany a tak se dal očekávat zajímavý zápas. To se potvrdilo hned od začátku, domácí přes zimu omladili  a tak se hrál celkem svižný fotbal. My měli v prvních 15-ti minutách několik šancí, ale nepodařilo se nám je dotáhnout. Domácí se zahřívali postupně, ale pak také zahrozili, zejména ze 2 rohových kopů. Pak se nám konečně podařilo potrestat chybu v domácí rozehrávce, když Palko vysunul Fandu a ten nezaváhal - 0:1. Tato branka domácí nabudila a tak jsme přežili pár závarů před naší brankou a do konce poločasu udeřili ještě jednou - 0:2.

Do druhé půle nebylo nic rozhodnuto a také domácí to nezabalili a stále se pokoušeli bušit do naší obrany, která ale dnes hrála naprosto spolehlivě. A tak jsme udeřili opět my a už to bylo nadějných 0:3. Bohužel téměř vzápětí jsme nedůrazně odkopli balón ve vápně a dali domácím zase trochu naděje - 1:3. Ti ještě asi 5 minut zlobili, ale pak jsme je dorazili dvěma góly na konečný stav 1:5. 

Výsledek vypadá jednoznačně, ale řekl bych, že k soupeři je poměrně krutý. Na druhou stranu jsme opět předvedli kompaktní týmový výkon se střelecky disponovaným Fandou a nahrávačem Dlabou. Uvidíme jak se nám povede příští týden na Lokádě.

----------------------------------------------------------------------------------

8.kolo

SG Junior - SG Újezd 2:4 (1:0)

Sestava : Havel- Mora, Krejčí, Šneider, Mareček - Kurucz, Jašek, Zeman, Scherks - Chumlen, Mareš - střídali Němeček, Fučík 

Branky: Chumlen 4

Komentář:
K prvnímu jarnímu zápasu jsme zajížděli na hřiště momentálního lídra Junioru.

Nám zimní přestávka evidentně prospěla, protože jsme se sešli konečně alespoň se 2 hráči na střídačce + v případě nouze připraveným Andym. Bohužel zezačátku soupeř roztočil kolotoč před naší brankou a my se sotva podívali za půlku. V těchto chvílích nás podržel několikrát Radek, ale nezachycený brejk po rohu stejně znamenal vedení pro domácí - 1:0. Ale cca od 20-té minuty začali domácí pomalu odpadat a my jsme začali přebírat otěže zápasu. Do konce půle jsme ale zahodili minimálně 4 tutovky a tak jsme měli co dohánět.

Po pauze začali domácí přeci jen aktivněji, ale my jsme konečně trefili zařízení Fandou -1:1. Po této brance jsme na hřišti dominovali a v rychlém sledu přidali další 2 branky a stav 1:3 byl hned veselejší. Domácí vysunuli stopera a začali nepříjemně dotírat na naší obranu. My jsme měli snad další 3-4 loženky z brejků, ale samozřejmě nedáš-dostaneš a taky jsme dostali - 2:3. Do konce 10 minut a my se normálně posr…. Se štěstím jsme přežili sérii rohů a možná i odpuštěnou penaltu a tak až v poslední minutě nás definitivně uklidnil Fanda - 2:4.

Domácí do zápasu vstoupili hodně hrrr, ale naštěstí jim brzy došly síly. My byli 70 procent zápasu lepší a tak jsme vyhráli zaslouženě. Naštěstí jsme měli střelecky disponovaného Fandu, ale co ještě zavraždil.... Jo a nesmím zapomenout na Radka v brance, který nás klíčovými zásahy držel nad vodou. Ale obecně dobrý týmový výkon.