FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 115 (52%)
FB našeho FK ÚnL 41 (18%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 43 (19%)
Stránky FAČR fotbal.cz 17 (8%)
Jiné 6 (3%)
Celkový počet hlasů: 222

Zimní turnaj PSK Union

7.zápas

FK Újezd nad Lesy - SK Dolní Chabry 0:2 (0:1)

Sestava :

Votava Tadeáš - Pinkas Martin, Rubeš David, Andras Lukáš, Drdla Lukáš-
Doležal Ondra, Karbus Jakub, Foltman Petr, Mrazík Štěpán (C), - 
Podlipný Jakub, Jašek Radim 

Střídali ve druhé půli : Vaníček Tomáš, Ševčík Robert, Baudiš Josef, Havel Jiří, Černý Tomáš, Pivoda Petr

Komentář :

Poslední zápas na turnaji se nám vůbec nepovedl. Ač prakticky v nejsilnější možné sestavě (chyběl pouze David Křikava) jsme nedokázali vstřelit branku. V první půli jsme soupeře 20 minut nepustili z jeho poloviny, ale jeho vysocí obránci naše útoky s přehledem odvraceli. A když už jsme se dostali do zakončení, tak výsledkem byla pouze slabá střela nabo místo střely zbytečná nahrávka. A tak 3 minuty před poločasem udeřilo na druhé straně. Po ojedinělém výpadu jsme odvrátili na roh a nekrytý hostující hráč hlavou pohodlně skóroval. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil. Přidali jsme na důrazu směrem dopředu a výsledkem byly 2 jasné šance Kuby Podlipného, které bohužel neproměnil. Naší snahu korunovala neproměněná penalta, kdy Andy trefil pouze tyč. A tak jako v první půli soupeř 3 minuty před koncem trestal z brejku na konečných 0-2. V zápase jsme sice soupeře tlačili, ale mnoho střel na soupeřova brankáře nešlo. Výkon mužstva dobře charakterizoval po zápase Petr Drdla - bylo to takový nemastný, neslaný nic. Nezbývá než souhlasit. Ne že by se kluci nesnažili ale prostě tam chybělo "to navíc". V tomto ohledu můžu vyzdvihnout pouze jedno jméno a to Martin Pinkas, který ač hráč starší přípravky odvedl opravdu nadstandartní výkon. 

6.zápas

FK Újezd nad Lesy - Dolní Měcholupy 7:1 (2:1)

Branky : 2x Jašek Radim, Andras Lukáš, Doležal Ondra, Karbus Jakub, Foltman Petr, Vaníček Tomáš 

Sestava :

Votava Tadeáš - Pinkas Martin, Rubeš David, Baudiš Josef, Drdla Lukáš- 
Doležal Ondra, Karbus Jakub, Jašek Radim, Foltman Petr, Mrazík Štěpán (C), - 
Andras Lukáš 

Střídali ve druhé půli : Vaníček Tomáš, Ševčík Robert

Komentář :

Ke třetímu vítěznému zápasu v řadě na zimním turnaji nám velmi pomohl soupeř. Od začátku nastoupil pouze v 10-ti fotbalistech. Ze začátku se hrál vyrovnaný zápas, ale asi od 10-té minuty jsme začali mít převahu. Tu jsme také korunovali gólem Lukáše Andrase. Bohužel ojedinělý výpad hostí a nedorozumění v naší obraně znamenalo vyrovnání skóre na 1-1. Naštěstí se nám po pěkné akci po ose Kuba Karbus - Radim Jašek - Ondra Doležel podařilo zvýšit na 2-1. Ve druhé půli byla již naše převaha znatelná a soupeř odpadnul. Pak už bylo jen otázkou, kolik dáme branek.

V posledním zápase nás čekají Dolní Chabry, určitě hratelný soupeř. Doufám, že potvrdíme dobrou formu a turnaj zakončíme výhrou.  

5.zápas

FK Újezd nad Lesy - Tempo 5:3 (2:3)

Branky : 2x Jašek Radim, Mrazík Štěpán, Doležal Ondra, Podlipný Jakub

Sestava :

Votava Tadeáš - Pinkas Martin, Andras Lukáš, Baudiš Josef, Černý Tomáš-
Havel Jiří, Křikava David, Jašek Radim, Mrazík Štěpán (C), Doležal Ondra - 
Podlipný Jakub

Střídali ve druhé půli : Karbus Jakub, Vaníček Tomáš, Ševčík Robert

Komentář :

V zápase s mužstvem, které zatím nezískalo na turnaji ani bod jsme zahájili výborně. Na soupeře jsme doslova vlítli a po 10-ti minutách jsme vedli 2:0. Navíc jsme si vytvořili další šance, které jsme nevyužili. Poté přišlo z naší strany nepochopitelné uspokojení a soupeř během 15-ti minut otočil skóre. Po důrazné přestávkové domluvě jsme od začátku druhé půle soupeře opět zatlačili na jeho půli a bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří vyrovnat. Během prvních 10-ti minut jsme zahodili co se dalo, ale pak už jsme se naštěstí 3x trefili a zaslouženě dovedli zápas k vítěznému konci.
Kluci zasloží pochvalu za prvních 10 minut a celou druhou půli. Naopak výpadek v posledních 15-ti minutách první půle by jsme se silnějšími soupeři již nemuseli dohonit.

4.zápas

FK Újezd nad Lesy - ČAFC Praha  2:0  (0:0)

Sestava :

Votava Tadeáš - Drdla Lukáš, Pinkas Martin, Rubeš David, Černý Tomáš-
Havel Jiří, Křikava David (C), Karbus Jakub,  Baudiš Josef, Doležal Ondra -
Podlipný Jakub

Střídali ve druhé půli : Ševčík Robert

Branky : Doležal Ondra, Podlipný Jakub

Komentář :

Proti silnému soupeři jsme zahájili s respektem a defenzivní taktikou 4-5-1. Celou první půli jsme byli pod tlakem, ale soupeře jsme do vyložených šancí nepouštěli. Ze začátku druhé půle jsme vstřelili po rohu gól Ondrou Doležalem a soupeř najednou nevěděl co má hrát. Výsledkem bylo ještě nastřelené břevno a uklidňující gól Kuby Podlipného na 2-0. Pak jsme si již cenné vítězství s přehledem pohlídali.

3.zápas

FK Újezd nad Lesy - Slavoj Podolí 0:10 (0:0)

Sestava :

Votava Tadeáš - Rubeš David, Andras Lukáš, Baudiš Josef,Drdla Lukáš-
Havel Jiří, Foltman Petr, Jašek Radim, Podlipný Jakub(C), Doležal Ondra - 
Karbus Jakub

Střídali do druhé půle : Černý Tomáš, Lipár Dominik, Vaníček Tomáš, Ševčík Robert 

Komentář :
Ne, to není chyba. Opravdu byl poločas 0:0 !! Proti velmi silnému soupeři jsme nastoupili do prvního poločasu s nejsilnější možnou sestavou (tedy z kluků, kteří byli k dispozici) a defenzivním rozestavením 4-5-1. Kluci plnili výborně obranné úkoly, poctivě se vraceli s útočníky a záložníky soupeře a tak mu velmi znepříjemnili hru. Byli jsme sice pod tlakem, co prošlo pochytal Tadeáš a tak jsme šli do kabin za nerozhodného stavu. Do druhé půle jsme prostřídali 4 hráče a bohužel jsme již nezachytili vůbec nic. Další komentář je zcela zbytečný.

Každopádně je nutno vyzdvihnout výkon mužstva v 1.poločase, kdy kluci opravdu odváděli na hřišti maximum. Nebýt zimního turnaje, kde chceme, aby si zahráli všichni, tak sestavu neměníme a soupeře bychom snad potrápili více.


2.zápas

FK Újezd nad Lesy - SK Hostivař 0:3 (0:1)

Sestava : jsem už úspěšně zapoměl.....

Komentář : Do zápasu jsme vstoupili aktivně a během 15-ti minut jsme nepustili soupeře na naší polovinu. Bohužel jsme rovněž nevyužili 2 jasné šance, kdy nejdříve po rohu Ondra Doležal a pak Radim Jašek netrefili branku. Pak se hra vyrovnala a minutu před koncem poločasu jsme inkasovali lacinou branku. Ve druhé půli jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale soupeř zkušeně čekal na naše chyby a ještě 2x je potrestal.

 

1.zápas 08.12.2007 8:45

FK Újezd nad Lesy - PSK Union 0:5 (0:0)

Sestava :
Votava Tadeáš - Pivoda Petr, Andras Lukáš, Doležal Ondra,Černý Tomáš-
Havel Jiří, Foltman Petr, Ševčík Robert, Mrazík Štěpán (C) -
Podlipný Jakub, Lipár Dominik 

Branky :

Trenér : Chumlen Jan (Pižďuch)

Komentář k zápasu :
Zimní turnaj jsme zahájili přímo tragicky. V zápase s hodně slabým soupeřem jsme utrpěli druhou nejvyšší prohru podzimu po zářiovém nářezu od Admiry (8:0). Příčiny obou proher jsou si velmi podobné. Nedostatek hráčů. Omluvy se hromadily a nakonec jsme ještě v pátek večer sháněli kluky alespoň z MF10. Nakonec nás bylo alespoň 11. Bohužel pouze 25 minut první půle, než se zranil Petr Foltman a celou druhou půli jsme dohrávali o deseti. To byl asi druhý z momentů velké prohry. Třetím důvodem byla nedůrazná hra obrany ve druhé půli, hlavně Andyho na stoperu. První půli jsme ještě drželi se soupeřem krok, dokonce jsme byli před jeho brankou nebezpečnější. Bohužel branku se nám vstřelit nepodařilo. Ve druhé půli jsme dostali gól hned ve druhé minutě, museli jsme otevřít hru a soupeř nekompromisně trestal. Přeci jen jsme ale v sobotu nalezli jedno pozitivum. Jmenuje se Ondra Doležal. Navrátilec z působení v Xaverově ukázal, že do jarních bojů bude vítanou posilou a zvýšením konkurence v mužstvu. Doufejme, že příští zápas se sejdeme v hojnějším počtu a budeme se radovat z prvního vítězství na turnaji.