Aktuální soutěž
I.B třída skupina H
Tréninky
ZÁŘÍ – ŘÍJEN, duben – červen
pondělí a středa 16:30 – 18:00 (hřiště Čentická ulice)
listopad – březen
pondělí a středa 16:30 – 18:00 (UMT Blatov)
úterý 15:00 – 16:00 (tělocvična ZŠ Polesná)
Rozpis zápasů
jaro 2024
neděle 7.4. 12:45 SK Čechie Uhříněves – FK Újezd nad Lesy
sobota 13.4. 13:00 FK Újezd nad Lesy – Sokol Kolovraty
sobota 20.4. 15:00 Spartak Hrdlořezy – FK Újezd nad Lesy
neděle 28.4. 10:00 FK Újezd nad Lesy – Jižní Město Chodov
středa 1.5. 9:30 FK Újezd nad Lesy – FC Přední Kopanina
neděle 5.5. 11:30 FK Řeporyje – FK Újezd nad Lesy
pátek 10.5. 18:15 FK Újezd nad Lesy – FK Slavoj Vyšehrad
pátek 17.5. 17:30 FK Újezd nad Lesy – SK Zbraslav
pátek 24.5. 17:00 TJ Avia Čakovice – FK Újezd nad Lesy
neděle 2.6. 10:00 FK Újezd nad Lesy – FA Praha
neděle 9.6. 10:30 TJ Sokol Řepy – FK Újezd nad Lesy
podzim 2023
3.9. FC Přední Kopanina – FK Újezd nad Lesy 31:17
9.9. FK Újezd nad Lesy – SK Čechie Uhříněves 18:46
17.9. Sokol Kolovraty – FK Újezd nad Lesy 38:19
22.9. FK Újezd nad Lesy – Spartak Hrdlořezy 15:45
1.10. Jižní Město Chodov – FK Újezd nad Lesy 30:13
6.10. FK Újezd nad Lesy – FK Řeporyje 24:21
15.10. FK Slavoj Vyšehrad – FK Újezd nad Lesy 2:50
21.10. SK Zbraslav – FK Újezd nad Lesy 43:8
28.10. FK Újezd nad Lesy – TJ Avia Čakovice 15:46
5.11. FA Praha – FK Újezd nad Lesy 33:13
12.11. FK Újezd nad Lesy – TJ Sokol Řepy 15:42
Tabulka
Soupiska týmu
2013
Baloun Vítek, Brodský Dominik, Čipera Šimon, Drozd Miroslav, Hotěk Filip, Klauz Václav, Koutský Marek, Král Josef, Kuba Tomáš, Mocík Jonáš, Nulíček Šimon, Petrosjan Hakob, Pinkava Jan, Prajs Jan, Portsailo David, Son Le Thai, Šuráň Adam, Tomchak David
2014
Cikhart Daniel, Fanaru Damian, Fliegel Jakub, Franz Benjamin, Horáček Jakub, Jakl Maximilián, Janoušek Jiří, Krempa Ondřej, Lang Lukáš, Martinček Tobiáš, Mráz Petr, Neuschl Adam, Petrosjan David, Purdek František, Račoch Alex, Sady Daniel, Slíva Dominik, Štrunc Viktor, Večerka Jan, Veverka Marek, Vojáček Tomáš
2015
Řehořek Maxmilián
Trenéři
Hlavní trenér
Libor Martinček, 724 953 170, libormartincek@email.cz (Licence UEFA C)
Trenéři
Lukáš Řehořek (Licence FAČR C)
Jakub Horáček (Licence FAČR C)
Marta Veverková (Licence FAČR C)
Michal Jakl (Bez licence)