Letní fotbalový kemp

FK Újezd nad Lesy pořádá již 7. ročník letního fotbalového kempu formou příměstského tábora.

Již máme za sebou šest ročníků a plánujeme sedmý v roce 2024.

Kdy se kemp koná?

Kemp bude probíhat od pondělí 15.7. do pátku 19.7.2024 denně v době od 08:00 – 16:00.

Pro koho je kemp určen?

Mohou se ho zúčastnit chlapci i dívky ročníků narození 2011 – 2018. Kapacita bude naplněna nejprve členy našeho klubu. Pouze při nenaplnění kapacity bude umožněna účast nečlenům klubu!

Kapacita

Počet účastníků je omezen maximálně na 50 dětí. Přednost mají členové klubu FK Újezd nad Lesy.

Program kempu

Kemp bude probíhat pod vedením trenérů s odpovídající trenérskou licencí. Děti budou rozděleni podle věkových kategorií, případně fyzické zdatnosti, do jednotlivých družstev. Každé družstvo bude mít na starosti svůj tým trenérů a asistentů. V kempu jsou k dispozici dvě travnatá fotbalová hřiště, fotbalové hřiště na malou kopanou s UMT, tenisový/nohejbalový kurt.

Fotbalový kemp je primárně zaměřen na trénink průpravy fotbalových dovedností, taktiky, práci s míčem, ale také zároveň na péči o své tělo jako správné cvičení, vhodné stravovací návyky sportovce v mládežnickém věku, apod. Současně bude program doplněn dalšími sportovními mimo fotbalovými aktivitami, jako například nohejbal, volejbal, házená, basketbal, apod. Součástí kempu bude celá řada dovednostních soutěží o věcné ceny.

Po celou dobu bude k dispozici zdravotník.

Známé osobnosti

V minulých letech nás navštívili osobnosti z řad bývalých ligových fotbalistů a reprezentantů a trenérů jako: Ivo Viktor (brankář týmu mistrů Evropy z roku 1976 na turnaji v Bělehradě), Jaromír Blažek (bývalý reprezentant, 7x mistr ligy), Jaroslav Köstl (asistent trenéra A-týmu SK Slavia Praha), Radek Sňozík (bývalý brankář Bohemians Praha 1905) nebo bratři David a Lukáš Jarolímové (SK Slavia Praha). I pro letošní ročník máme v jednání zajímavá jména z řad ligových trenérů a hráčů.

3 600 Kč členové FK Újezd nad Lesy / 3 900 Kč nečlenové

Uvedená cena zahrnuje: Využití sportovišť a pomůcek, trenéry a jejich asistenty, stravování v Restauraci Na Hřišti – oběd, 2x svačina, pitný režim, sociální zařízení včetně sprch, 1x tričko účastníka fotbalového kempu

Cena nezahrnuje: Individuální sportovní pojištění. Pojištěn je standardně pouze Fotbalový klub, a zároveň předmětný fotbalový kemp na provoz své činnosti a odpovědnost škody vůči třetí osobě.

Platby

Záloha 1 800 Kč (nečlenové 2 100 Kč) splatná do 30.4.2024

Doplatek 1 800 Kč splatný do 30.6.2024

Do poznámky pro příjemce dejte prosím text „Letní kemp 2024, jméno hráče popř. doprovodu)“

Číslo účtu 251 819 379 / 0800.

Storno

Do 30.4. – 0 %

Do 30.6. – 50 %

Od 1.7. – 100 %

KAPACITA NAPLNĚNA. PŘIHLAŠOVÁNÍ JE ZASTAVENO!!!

Dokumenty ke stažení

Všechny níže uvedené dokumenty je nutné odevzdat před nástupem dítěte první den kempu na místě konání