Letní fotbalový kemp

FK Újezd nad Lesy pořádá již 6.ročník letního fotbalového kempu formou příměstského tábora.

Již máme za sebou pět ročníků a plánuje se šestý v roce 2023.

Kdy se kemp koná?

Kemp bude probíhat od pondělí 17.7. do pátku 21.7.2023 denně v době od 08:00 – 16:00.

Pro koho je kemp určen?

Mohou se ho zúčastnit chlapci i dívky ročníků narození 2010 – 2017. Pro účast není nutná příslušnost v jakémkoliv fotbalovém klubu.

Kapacita

Počet účastníků je omezen maximálně na 50 dětí.

Program kempu

Kemp bude probíhat pod vedením trenérů s odpovídající trenérskou licencí. Děti budou rozděleni podle věkových kategorií, případně fyzické zdatnosti, do jednotlivých družstev. Každé družstvo bude mít na starosti svůj tým trenérů a asistentů. V kempu jsou k dispozici dvě travnatá fotbalová hřiště, fotbalové hřiště na malou kopanou s UMT, tenisový/nohejbalový kurt.

Fotbalový kemp je primárně zaměřen na trénink průpravy fotbalových dovedností, taktiky, práci s míčem, ale také zároveň na péči o své tělo jako správné cvičení, vhodné stravovací návyky sportovce v mládežnickém věku, apod. Současně bude program doplněn dalšími sportovními mimo fotbalovými aktivitami, jako například nohejbal, volejbal, házená, basketbal, apod. Součástí kempu bude celá řada dovednostních soutěží o věcné ceny.

Po celou dobu bude k dispozici zdravotník.

Známé osobnosti

V minulých letech nás navštívili osobnosti z řad bývalých ligových fotbalistů a reprezentantů a trenérů jako: Ivo Viktor (brankář týmu mistrů Evropy z roku 1976 na turnaji v Bělehradě), Jaromír Blažek (bývalý reprezentant, 7x mistr ligy), Jaroslav Köstl (asistent trenéra A-týmu SK Slavia Praha), Radek Sňozík (bývalý brankář Bohemians Praha 1905) nebo bratři David a Lukáš Jarolímové (SK Slavia Praha). I pro letošní ročník máme v jednání zajímavá jména z řad ligových trenérů a hráčů.

Cena

3 600 Kč členové FK Újezd nad Lesy / 3 900 Kč nečlenové

Uvedená cena zahrnuje: Využití sportovišť a pomůcek, trenéry a jejich asistenty, stravování v Restauraci Na Hřišti – oběd, 2x svačina, pitný režim, sociální zařízení včetně sprch, 1x tričko účastníka fotbalového kempu

Cena nezahrnuje: Individuální sportovní pojištění. Pojištěn je standardně pouze Fotbalový klub, a zároveň předmětný fotbalový kemp na provoz své činnosti a odpovědnost škody vůči třetí osobě.

Platby

Záloha 1 800 Kč (nečlenové 2 100 Kč) splatná do 31.3.2023

Doplatek 1 800 Kč splatný do 31.5.2023

Do poznámky pro příjemce dejte prosím text „Letní kemp 2023, jméno hráče popř. doprovodu)“

Číslo účtu 251 819 379 / 0800.

Přihláška

Závaznou přihlášku vyplňte prostřednictvím Google formuláře. PŘIHLAŠOVÁNÍ SKONČILO. KAPACITA NAPLNĚNA!!!

Dokumenty ke stažení

Všechny níže uvedené dokumenty je nutné odevzdat před nástupem dítěte první den kempu na místě konání