Přihláška člena FAČR

Zde naleznete instrukce ohledně registrace Vašeho dítěte v našem klubu u Fotbalové asociace České republiky (FAČR). Registrace a členství v našem klubu jsou pro Vás samozřejmě zdarma.

Navštivte stránku https://is.fotbal.cz/clenove/registrace-clena.aspx.

Vyplňte osobní údaje Vašeho dítěte (jméno, příjmení, RČ, bydliště, státní příslušnost, telefon a e-mail).

Zaškrtněte Chci se stát členem prostřednictvím klubu. Číslo klubu FAČR a název je: 1090211 – Fotbalový klub Újezd nad Lesy.

Klikněte na záložku Hradí klub

Zaškrtněte Souhlasím se zavedením do databáze a s podmínkami členství.

Opište kontrolní kód.

Klikněte na Odeslat žádost.

Poté nám přijde Vaše registrace, kterou schválíme.

Pošleme Vám do emailu přidělené ID FAČR.

Vyplňte Souhlas o registraci hráče (ke stažení dole na této stránce) včetně přiděleného ID FAČR , podepište, naskenujte a pošlete e-mailem svému trenérovi, šeftrénérovi (krejcimichal@centrum.cz) a našemu předsedovi (sekretarfkujezd@seznam.cz).

Pošlete na kontakty výše také fotku, která musí splňovat následující parametry:

• obdélníkový tvar v poměru 3,5cm * 4,5 cm – zajistí systém.
  • velikost max. 5MB .
  • podporované soubory pro nahrání fotografie jsou:.jpg, .jpeg, .gif a png .
  • černobílé nebo barevné provedení.
  • fotografie ukazují hlavu, horní část ramen s čelním pohledem zobrazované osoby.
  • musí být odpovídající podobě zobrazované osoby v době nahrání do systému (tedy musí být odpovídající k věku a dobře čitelné).
  • obličej zobrazované osoby nesmí být zakrytý vlasy, tmavými brýlemi nebo případně pokrývkou hlavy.
  • rozmazané nebo špatně čitelné fotografie nejsou přípustné.

Vaše registrace jako člena našeho klubu je hotová.

U jiných státních příslušností než ČR je ještě potřeba poslat šéftrenérovi a předsedovi klubu také naskenovaný pas nebo jiný doklad totožnosti s fotkou !!!