Aktuální soutěž
I.A třída skupina A
Tréninky
září – říjen
pondělí, středa a pátek 18:00 – 19:30 (hřiště Blatov)
LISTOPAD (od 13.11.) – březen
pondělí 18:00 – 19:30 (UMT Blatov)
středa 18:00 – 19:15 (CrossFit Plechovka Dubeč) – již od 1.10.2023 !!!
pátek 17:00 – 18:30 (UMT Klánovice)
Rozpis zápasů
jaro 2024
neděle 7.4. 14:00 Spartak Hrdlořezy – FK Újezd nad Lesy
úterý 9.4. 17:00 Sokol Dolní Počernice – FK Újezd nad Lesy (POHÁR)
neděle 14.4. 13:30 FK Újezd nad Lesy – Sokol Dolní Počernice
neděle 21.4. 14:30 FK Újezd nad Lesy – SK Libuš 838
neděle 28.4. 17:00 SK Uhelné sklady Prahy – FK Újezd nad Lesy
středa 1.5. 13:30 FK Újezd nad Lesy – SK Hostivař
neděle 5.5. 17:00 FK Újezd nad Lesy – FK Union Strašnice
neděle 12.5. 17:00 TJ Praga – FK Újezd nad Lesy
neděle 19.5. 17:00 FK Újezd nad Lesy – SK Slovan Kunratice
sobota 25.5. 11:00 SK Čechie Smíchov – FK Újezd nad Lesy
neděle 2.6. 17:00 FK Újezd nad Lesy – SK Modřany
sobota 8.6. 14:45 FA Alexe Zbura – FK Újezd nad Lesy (UMT Zličín)
podzim 2023
2.9. SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 7:1 (3:1)
10.9. FK Újezd nad Lesy – Spartak Hrdlořezy 4:3 (4:1)
13.9. FK Újezd nad Lesy – SK Libuš 838 9:0 (2:0) – POHÁR
16.9. Sokol Dolní Počernice – FK Újezd nad Lesy 15:1 (7:0)
23.9. SK Libuš 838 – FK Újezd nad Lesy 2:7 (1:2)
28. 9. FK Újezd nad Lesy – SK Junior Praha 1960 6:3 (3:2) – POHÁR
1.10. FK Újezd nad Lesy – SK Uhelné sklady Prahy 6:1 (3:0)
7.10. FK Union Strašnice – FK Újezd nad Lesy 1:1 (0:1)
15.10. FK Újezd nad Lesy – TJ Praga 2:1 (2:1)
21.10. SK Slovan Kunratice – FK Újezd nad Lesy 0:3 (0:3)
29.10. FK Újezd nad Lesy – SK Čechie Smíchov 2:3 (2:1)
4.11. SK Modřany – FK Újezd nad Lesy 3:4 (2:3)
12.11. FK Újezd nad Lesy – FA Alexe Zbura 2:1 (1:0)
Tabulka
Soupiska týmu
2009
Horalík Vladimír, Hroch Jaroslav, Kozlík Filip, Liaskovskij Dmitro, Palinchak Yevhenyi, Sekera Jakub, Škrobák Matyáš
2010
Fritz Vojtěch, Hadrbolec Jan, Lemesh Mykola, Lžičař Václav, Polák Martin, Severin Štěpán, Svoboda Marek, Táborský Martin, Třasák Jan, Vrba Michal
2011
Kalenda Jan, Pánek Kryštof, Protivný Tomáš
Trenéři
Hlavní trenér
Jan Kalenda, 608 711 238, jan.kalenda@jkinvest.cz (Licence Grassroots Leader)
Trenéři
Ondřej Sochovič (Licence UEFA C)
Erik Štrunc (Licence UEFA C)