Zdravotní prohlídky

Vážení rodiče.

Níže naleznete informace, které se týkají zdravotních prohlídek našich hráčů v mládežnických kategoriích a pojištění hráčů.

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKY

Předpřípravka, mladší přípravka, starší přípravka a mladší žáci (aktuálně ročníky 2010 a mladší)

Doporučujeme všem hráčům posouzení zdravotní způsobilosti pro hraní fotbalu u svého obvodního lékaře. Žádné další prohlídky nejsou povinné. Nepotřebujeme jako klub žádné potvrzení. Děláte to pro sebe.

Starší žáci (aktuálně ročníky 2008 a 2009)

Doporučujeme všem hráčům posouzení zdravotní způsobilosti u tělovýchovného lékaře. Jejich seznam naleznete zde. Nepotřebujeme jako klub žádné potvrzení. Děláte to pro sebe.

Dorost (aktuálně ročníky 2004-2007)

Povinnost klubu je jednou za 2 roky zajistit kontrolu u kardiologa, která obnáší vyplnění dotazníku viz. níže a vyšetření ECHO a EKG.

Prohlídky budeme zajišťovat vždy v září na začátku každé sezóny. V letošním roce absolvují v září prohlídky všichni hráči, kteří právě přešli z kategorie starší žáci a poté absolvují další prohlídku po 2 letech. Prohlídka se tak týká i těch, kteří již za dorost hrají a prohlídku absolvovali naposled před 2 lety.

Kontrolu zajistí vždy trenér dané kategorie. Lékař přijede k nám na hřiště a prohlídky probíhají u nás.

Tyto prohlídky má náš klub povinnost hlásit na FAČR (Fotbalová asociace České republiky) a plně je za hráče hradí.

Více o zdravotních prohlídkách naleznete na stránkách Pražského fotbalového svazu (PFS) zde.

POJIŠTĚNÍ HRÁČŮ

Pokud jsou hráči členy našeho klubu FK Újezd nad Lesy a mají přiděleno ID FAČR, jsou automaticky pojištěni. Fotbalová asociace ČR (FAČR) spadá pod Českou unii sportu (ČUS), která má pojištění na starosti.

Více informace naleznete na stránkách FAČR zde.

Bližší informace naleznete zde. Na těchto stránkách je i odkaz na formuláře v případě nějakého zranění.

Další připojištění samozřejmě necháváme na zvážení každého hráče.