Starší žáci

Aktuální soutěž

I.A třída skupina A

Tréninky

září – říjen

pondělí, středa a pátek 18:00 – 19:30 (hřiště Blatov)

LISTOPAD (od 13.11.) – březen

pondělí 18:00 – 19:30 (UMT Blatov)

středa 18:00 – 19:15 (CrossFit Plechovka Dubeč) – již od 1.10.2023 !!!

pátek 17:00 – 18:30 (UMT Klánovice)

Rozpis zápasů

jaro 2024

neděle 7.4. 14:00 Spartak Hrdlořezy – FK Újezd nad Lesy

úterý 9.4. 17:00 Sokol Dolní Počernice – FK Újezd nad Lesy (POHÁR)

neděle 14.4. 13:30 FK Újezd nad Lesy – Sokol Dolní Počernice

neděle 21.4. 14:30 FK Újezd nad Lesy – SK Libuš 838

neděle 28.4. 17:00 SK Uhelné sklady Prahy – FK Újezd nad Lesy

středa 1.5. 13:30 FK Újezd nad Lesy – SK Hostivař

neděle 5.5. 17:00 FK Újezd nad Lesy – FK Union Strašnice

neděle 12.5. 17:00 TJ Praga – FK Újezd nad Lesy

neděle 19.5. 17:00 FK Újezd nad Lesy – SK Slovan Kunratice

sobota 25.5. 11:00 SK Čechie Smíchov – FK Újezd nad Lesy

neděle 2.6. 17:00 FK Újezd nad Lesy – SK Modřany

sobota 8.6. 14:45 FA Alexe Zbura – FK Újezd nad Lesy (UMT Zličín)

podzim 2023

2.9. SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 7:1 (3:1)

10.9. FK Újezd nad Lesy – Spartak Hrdlořezy 4:3 (4:1)

13.9. FK Újezd nad Lesy – SK Libuš 838 9:0 (2:0) – POHÁR

16.9. Sokol Dolní Počernice – FK Újezd nad Lesy 15:1 (7:0)

23.9. SK Libuš 838 – FK Újezd nad Lesy 2:7 (1:2)

28. 9. FK Újezd nad Lesy – SK Junior Praha 1960 6:3 (3:2) – POHÁR

1.10. FK Újezd nad Lesy – SK Uhelné sklady Prahy 6:1 (3:0)

7.10. FK Union Strašnice – FK Újezd nad Lesy 1:1 (0:1)

15.10. FK Újezd nad Lesy – TJ Praga 2:1 (2:1)

21.10. SK Slovan Kunratice – FK Újezd nad Lesy 0:3 (0:3)

29.10. FK Újezd nad Lesy – SK Čechie Smíchov 2:3 (2:1)

4.11. SK Modřany – FK Újezd nad Lesy 3:4 (2:3)

12.11. FK Újezd nad Lesy – FA Alexe Zbura 2:1 (1:0)

Tabulka

Soupiska týmu

2009

Horalík Vladimír, Hroch Jaroslav, Khokhol Artur, Kozlík Filip, Palinchak Yevhenyi, Sekera Jakub, Škrobák Matyáš

2010

Fritz Vojtěch, Hadrbolec Jan, Lemesh Mykola, Lžičař Václav, Polák Martin, Severin Štěpán, Svoboda Marek, Táborský Martin, Třasák Jan, Tyleček Lukáš, Vrba Michal

2011

Kalenda Jan, Pánek Kryštof, Protivný Tomáš

Trenéři

Hlavní trenér

Jan Kalenda, 608 711 238, jan.kalenda@jkinvest.cz

Trenéři

Erik Štrunc

Ondřej Sochovič