Mladší žáci

Aktuální soutěže

I. třída skupina A

II. třída skupina C

Tréninky

úterý a čtvrtek 17:00 – 18:30 (hřiště Blatov)

Rozpis zápasů A

jaro 2024

7.4. Loko Vltavín – FK Újezd nad Lesy 13:0 (8:0)

13.4. FK Újezd nad Lesy – SK Čechie Uhříněves 0:5 (0:1)

20.4. ABC Braník C – FK Újezd nad Lesy 7:3 (2:2)

27.4. FK Újezd nad Lesy – FC Tempo Praha D 0:8 (0:7)

1.5. FK Újezd nad Lesy – SC Xaverov Horní Počernice C 3:7 (2:2)

8.5. SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 10:3 (4:2)

11.5. FK Újezd nad Lesy – FK Dukla Jižní Město 0:12 (0:6)

18.5. FK Újezd nad Lesy – SK Union Vršovice 1:7 (0:3)

neděle 26.5. 13:00 SK Slovan Kunratice – FK Újezd nad Lesy

neděle 2.6. 14:00 FK Újezd nad Lesy – Viktorka Žižkov C

sobota 8.6. 11:30 FA Praha – FK Újezd nad Lesy

podzim 2023

3.9. SC Xaverov Horní Počernice C – FK Újezd nad Lesy 14:1 (5:0)

9.9. FK Újezd nad Lesy – FK Loko Vltavín B 2:2 (2:1)

17.9. SK Čechie Uhříněves – FK Újezd nad Lesy 0:2 (0:0)

23.9. FK Újezd nad Lesy – ABC Braník C 1:7 (0:5)

2.10. FC Tempo Praha D – FK Újezd nad Lesy 12:0 (2:0)

7.10. FK Újezd nad Lesy – SK Hostivař 0:5 (0:2)

14.10. FK Dukla Jižní Město – FK Újezd nad Lesy 4:0 (1:0)

21.10. SK Union Vršovice – FK Újezd nad Lesy 5:0 (2:0)

3.11. FK Újezd nad Lesy – SK Slovan Kunratice 0:13 (0:5)

4.11. Viktorka Žižkov C – FK Újezd nad Lesy 9:2 (2:1)

11.11. FK Újezd nad Lesy – FA Praha 1:14 (0:7)

Rozpis zápasů B

jaro 2024

6.4. FK Újezd nad Lesy – FK Union Strašnice 2:13 (1:7)

14.4. Jižní Město Chodov – FK Újezd nad Lesy B 28:0 (13:0)

20.4. FK Újezd nad Lesy – FC Háje Jižní Město C 0:28 (0:14)

28.4. SK Dolní Chabry – FK Újezd nad Lesy B 19:2 (10:1)

1.5. FA Praha B – FK Újezd nad Lesy B 16:0 (8:0)

4.5. SK Junior Praha B – FK Újezd nad Lesy B 5:3 (3:2)

11.5. FK Újezd nad Lesy – Sokol Dolní Počernice B 1:17 (0:7)

pátek 17.5. 17:00 TJ Praga B – FK Újezd nad Lesy B 11:1 (6:1)

sobota 25.5. 10:30 FK Újezd nad Lesy – TJ Spoje Praha

sobota 1.6. 8:45 SK Hostivař B – FK Újezd nad Lesy B

sobota 8.6. 10:30 FK Újezd nad Lesy – TJ Sokol Cholupice B

podzim 2023

3.9. FK Újezd nad Lesy B – FA Praha B 1:11 (1:5)

10.9. FK Union Strašnice – FK Újezd nad Lesy 9:1 (7:0)

16.9. FK Újezd nad Lesy B – Jižní Město Chodov 2:10 (1:7)

24.9. FC Háje Jižní Město C – FK Újezd nad Lesy 25:1 (16:0)

7.10. FK Újezd nad Lesy B – SK Junior Praha B 1:6 (1:2)

12.10. FK Újezd nad Lesy B – SK Dolní Chabry 1:5 (0:1)

14.10. Sokol Dolní Počernice B – FK Újezd nad Lesy 10:1 (3:0)

21.10. FK Újezd nad Lesy B – TJ Praga B 1:7 (0:1)

29.10. TJ Spoje Praha – FK Újezd nad Lesy 24:0 (11:0)

4.11. FK Újezd nad Lesy B – SK Hostivař B 0:14 (0:9)

11.11. TJ Sokol Cholupice B – FK Újezd nad Lesy 8:0 (6:0)

Tabulky

Soupiska týmu

2011

Karásek Milan, Kubálek Jan, Novotný Adam, Olejník Adam, Peterka David, Stulík Adam, Šulc Vojtěch, Uličný Martin

2012

Čáp Jan, Dvořák Antonín, Husák Matěj, Kopecký Jindřich, Moural Matěj, Mrština Vojtěch, Novotný Vojtěch, Papež Nikola, Prajs Ondřej, Skřivánek Ondřej, Soběhart Jakub, Šetina Marek, Štaffl David, Štrunc Richard, Tanchak Illia, Tyml Tobiáš, Wencel Štěpán

Trenéři

Hlavní trenér

Michal Krejčí, 605 296 322, krejcimichal@centrum.cz (Licence UEFA C)

Trenéři

Petr Foltman (Licence UEFA C)

Karel Novák (Licence FAČR C)

Daniel Podlipný (Licence FAČR C)