Tréninky
Září – říjen, duben -červen
úterý a čtvrtek 17:00 – 18:30 (hřiště Čentická ulice)
listopad – březen
úterý a čtvrtek 16:00 – 17:00 (tělocvična ZŠ Polesná)
Rozpis zápasů
jaro 2024
pondělí 1.4. 17:30 SC Xaverov Horní Počernice – FK Újezd nad Lesy
sobota 6.4. 14:30 SK Zbraslav – FK Újezd nad Lesy
pátek 12.4. 17:30 FK Újezd nad Lesy – FK Loko Vltavín
neděle 21.4. 9:00 SK Dolní Chabry – FK Újezd nad Lesy
pátek 26.4. 17:30 FK Újezd nad Lesy – SK Junior Praha
sobota 4.5. 8:45 SK Třeboradice – FK Újezd nad Lesy
pátek 10.5. 17:00 FK Újezd nad Lesy – Sokol Dolní Počernice
středa 15.5. 17:30 TJ Praga – FK Újezd nad Lesy
pátek 24.5. 17:30 FK Újezd nad Lesy – Eugen Link Footbal Academy
sobota 1.6. 8:30 SK Čechie Uhříněves – FK Újezd nad Lesy
pátek 7.6. 17:30 FK Újezd nad Lesy – Sokol Kolovraty
podzim 2023
3.9. FK Újezd nad Lesy – SC Xaverov Horní Počernice 38:18
8.9. FK Újezd nad Lesy – SK Zbraslav 17:31
17.9. FK Loko Vltavín – FK Újezd nad Lesy 13:51
23.9. FK Újezd nad Lesy – SK Dolní Chabry 20:23
1.10. SK Junior Praha – FK Újezd nad Lesy 35:14
7.10. FK Újezd nad Lesy – SK Třeboradice 11:33
15.10. Sokol Dolní Počernice – FK Újezd nad Lesy 29:20
20.10. FK Újezd nad Lesy – TJ Praga 6:9
29.10. Eugen Link Footbal Academy – FK Újezd nad Lesy 30:12
4.11. FK Újezd nad Lesy – SK Čechie Uhříněves 18:21
12.11. Sokol Kolovraty – FK Újezd nad Lesy 21:11
Tabulka
Soupiska týmu
2015
Bureš Max, Colominschi Ionut, Doskočil Matěj, Gavlasová Helena, Goldšmíd Matěj, Havránek Ondřej, Jirák Jakub, Kon David, Kozelka Kryštof, Kumpošt Ondřej, Lehovec Martin, Němec Jakub, Pícha Petr, Prorok Richard, Přibil Jakub, Sidák Timofij, Skácha Filippo, Stulík Daniel, Suda Ben, Tomchak Michael, Valenta Jan, Vaněk Filip, Vávra Kryštof, Votruba František, Zajíček Zdeněk, Zavrtálek Adam, Zrůst Martin
2016
Jeniš David, Krejcar Jiří, Křelina Jan, Kubát Denis, Love Liam, Mařík Filip, Mikšík František, Novák Kryštof, Nulíček Lukáš, Prorok Jakub, Prosecký Jiří, Stanko Štefan, Sukuba Sebastian, Svoboda Jakub, Tůma Jan, Vyčítal Mikuláš
Trenéři
Hlavní trenér
Robert Mikšík, 737 662 496, robert.miksik@seznam.cz (Licence FAČR C)
Trenéři
Jiří Krejcar (Licence UEFA B)
Jiří Prosecký (Licence FAČR C)
Luboš Mařík (Licence Grassroots Leader)