Rubriky
Nezařazené

Pozvánka na víkend 15. – 16.6.

A-tým (aktuálně na 5. místě) nestačil v domácím zápase na aspiranta na postup do Pražského Přeboru SK Slovan Kunratice, který rozhodl o hubené výhře 0:1 v 19. minutě. Příští kolo hrajeme v posledním zápase sezóny na hřišti rezervy divizních Spojů (aktuálně 6. místo) o konečné 5. místo v tabulce I.A třídy.

B-tým (aktuálně na 12. místě) jednoznačně zvítězil v posledním domácím zápase sezóny s rezervou Uhříněvsi. O vysokém vítězství 6:1 jsme rozhodli už v prvním poločase, který skončil 4:0. Dvěma zásahy zařídili vítězství Dominik Cikhart a David Holeček. Po jedné brance vstřelili Kuba Sádlo a Matěj Veselovský. V posledním kole zajíždíme do sousedních Běchovic, kde nám bude soupeřem 10. tým tabulky I.B třídy Partisan Prague F.C.