Rubriky
Nezařazené

Pozvánka na víkend 17. – 19.5.

A-tým (aktuálně na 5. místě) prohrál doma s Ďáblicemi 2:3. Po první půli jsme (opět jako v minulém kole) vedli 2:0 (branky Schnedörfler, Duka) a zápas směřoval k našemu vítězství. Bohužel opět naše nedisciplinovanost, červená karta těsně před poločasem (Záruba), dostala hosty na koně a ti ve druhé půli otočili skóre na svoji stranu 2:3. V poslední minutě jsme dostali ještě jednu červenou kartu (Šedivý) a tak máme „pěknou“ bilanci 5 ČK za poslední 2 zápasy. Příští kolo jedeme do Dubče, která se aktuálně nachází na 2. místě tabulky.

B-tým (aktuálně na 12. místě) nečekaně obral o body druhý tým tabulky Junior po remíze 2:2 (naše branky Vlk, Koutný). Po první půli jsme vedli 2:0, v 72.minutě byl dokonce vyloučen hráč hostí a tak to již vypadalo dokonce na 3 body. Bohužel Junior v posledních pěti minutách dvěma slepenými góly vyrovnal. Příští kolo jedeme k derby do Klánovic, které se aktuálně nachází na 2. místě tabulky.