Rubriky
Nezařazené

Pozvánka na víkend 24. – 26.5.

A-tým (aktuálně na 7. místě) prohrál vysoko v Dubči 6:2. Rozhodnuto bylo už po první půli, kterou jsme prohráli 4:1, i když jsme vstřelili úvodní branku zápasu (Duka z penalty).  Ve druhé půli jsme navázali na mdlý výkon z půle první a v poslední minutě už jsme pouze korigovali výsledek (Mruvčinský z penalty). Příští kolo hrajeme doma se jmenovcem Újezdem Praha 4 B, který se aktuálně nachází na 11. místě tabulky.

B-tým (aktuálně na 11. místě) nečekaně obral o body druhý tým tabulky Klánovice po remíze 1:1 (naše branka Schwan). Po první půli jsme prohrávali 1:0, vyrovnali jsme těsně po změně stran a remízu udrželi až do konce. Příští kolo hrajeme doma s Malešicemi, které jsou se třemi body beznadějně poslední. Ovšem podzim varuje, ty 3 body mají po zápase s námi….